אין תגובות

קניית דירה להשקעה באילת

קניית דירה להשקעה באילת

חברת אנלימיטד נכסים והשקעות, מציעה ללקוחותיה מגוון בתים ונכסי נדל״ן אחרים באילת, המיועדים להשקעה. בהשוואה לשאר אזורי הארץ, מחירי הדירות באילת בהחלט סבירים, ואפילו נמוכים מהממוצע, לעומת זאת, והיה והנכס מיועד להשכרה, חשוב לדעת כי מחירי השכירות בעיר נחשבים ליציבים ואינם משתנים בתדירות. מכיוון שאילת היא עיר תיירות, ישנו ביקוש רב להשכרת דירות במיוחד בתקופת הקיץ. בחורף, בהחלט ניתן למצוא בתים להשקעה במחירים נמוכים יותר, אשר בעתיד הקרוב יניבו רווחים נאים למשקיעים.

למרות שהעיר אילת נמצאת בקצה הדרומי של המדינה, היא אחת מהערים האטרקטיביות ביותר בארץ, ולכן, ישנו סיכוי סביר, שהמשקיע ירכוש את הדירה בזול, ולאחר מכן, אם ברצונו למכור אותה, הוא ירוויח לא מעט כסף. בנוסף לכך, יש לא מעט אנשים המעוניינים להשקיע בבתים באילת, מכיוון שעם הזמן מחירם רק עולה. למשקיעים מומלץ לרכוש דירות שאינן גדולות מידיי, בנות ארבעה חדרים בערך, ניתן להשכירן בלא מעט כסף, במיוחד בימות הקיץ שהעיר מוצפת בתיירים.

על מנת לזכות בתשואה גבוהה, לא חייבים לרכוש נכסים יוקרתיים ומפוארים, בהחלט ניתן להניב רווחים יפים מרכישת בתים בעלי גודל סטנדרטי ועממיים יותר. אפשר לומר כי שוק הנדל״ן באילת פורח, הפוטנציאל לרווחים הוא גבוה, אפילו בהשוואה ליישובים אחרים בארץ, וחשוב מאוד לבחור את חברת התיווך הנכונה, אשר מכירה היטב את שכונות העיר, ואשר יודעת באיזו שכונה להשקיע ובאיזו לא כדאי. ישנן דירות הדורשות שיפוץ, אותן ניתן לרכוש במחירים זולים במיוחד, ולאחר שיפוץ הבית, לזכות בתשואה נאה ביותר.