אין תגובות

ניהול נכסים באילת

ניהול נכסים באילת

העיר הדרומית ביותר בארץ, שנמצאת בתהליך של התפתחות וצמיחה בשנים האחרונות היא אילת, היושבת על הגבול שבין מצרים וירדן. השקט, היופי, האווירה והצמיחה, גרמו לכך שיותר ויותר אנשים עוברים דירה ומחפשים למצוא אחת שתתאים להם בדרום הרחוק. אם גם אתם נמנים על אנשים אלו, תהיו שמחים לגלות כי בכל מה שקשור לנכסים באילת, אתם במצב טוב!

יש היצע מכובד בהחלט של נכסים למכירה באילת כמו גם נכסים להשכרה באילת, אותם תוכלו למצוא ולהכיר דרך שמועות הרצות מפה לאוזן, חברים, מתווכים, דרך הודעות המתפרסמות בלוחות או דרך כונס נכסים באילת. ישנם סוגים שונים של נכסים באילת: דירות של חדר, שניים או שלושה חדרים, בתים פרטיים, סטודיו, וילות ועוד, כך שתוכלו למצוא את מה שמתאים לכם ולמצבכם המשפחתי והכלכלי.

בין אם אתם מחפשים נכסים למכירה באילת או נכסים להשכרה באילת, כדאי, לפני קניית הנכס או חתימה על הסכם שכירות, לבדוק היטב על מה אתם חותמים, שלא תמצאו את עצמיכם מופתעים בהמשך. בעת קניית נכס חשוב לעבור על כל ההיסטוריה שלו, לראות שאין חובות, משכנתאות, קנסות, היטלים או כל דבר אחר עליו לא הסכמתם מראש. לפני חתימה על חוזה שכירות, חשוב לבדוק מה מצב הבית, מה ההתחייבויות שלכם כשוכרים ומה ההתחייבויות של בעל הנכס כלפיכם. מומלץ לבדוק את הנכס כמה פעמים, בשעות שונות ולראות האם השכונה מתאימה לכם, השכנים, האם יש כל מה שאתם זקוקים לו בנכס ובסביבתו וכן הלאה. בכל מקרה, את ההחלטה רצוי לעשות בכובד ראש, לא להילחץ ולא לחתום בפזיזות על שום מסמך.

בעל נכס – תוריד את כאב הראש של השוכרים מהראש שלך!

יש לנו דרך ייחודית לנהל את הנכס שלך, ניהול נכסים המבטיח חסכון כספי ושקט נפשי. כל נכס מגורים או נכס מסחרי דורש ניהול קפדני ומקצועי החיוני להצלחתם של בעלי נכסים לטווח ארוך, ניהול מקצועי מספק יד מכוונת ועין מפקחת על תפקודו של הנכס. השכרה ואחזקה שוטפת הדורשים זמן יקר וכסף רב מבעל הנכס, חברת ניהול נכסים מספקת שירותי ניהול מקצועי וקפדני תחת פיקוח מלא ושוטף, ומבטיחה תשואה גבוהה ושקט מוחלט. ניהול הנכסים מתבצע מבלי לבזבז זמן יקר ערך, ללא כאבי ראש מול שוכרים וספקי שירותים אחזקה, ובלי התמודדות עם בעיות שונות המתרחשות ביום יום. מחפשים חברת ניהול נכסים שתעשה הכול במקצועיות?

אנלימיטד נכסים והשקעות חברת ניהול נכסים הינה חברת ניהול מקצועית הפועלת 15 שנים ומתמחה בכל הקשור בתחום ניהול נכסים להשכרה באילת. אנו מספקים שירותי ניהול דירות, משרדים ומבנים מסחריים אמינים וממוקדים, המעניקים מענה אמתי ומשתלם לצרכים של בעלי נכסים. השירות כולל ייצוג של בעל הנכנס מול השוכרים, ייעוץ משפטי ופיננסי, ייצוג מול הרשויות וטיפול בכל עבודות התחזוקה השונות באופן מקצועי ,אנו מציעים לך ליהנות מניהול נכסים מקצועי של הנכס ניהול שוטף ותשואה גבוהה ללא צורך בהתמודדות עם שוכרים אחזקה ובעיות שוטפות בנכסים.

שירות ניהול נכסים ממוקד

רבים מהמשקיעים שלהם נכס אחד או שניים מעדיפים לנהל את רכושם לבד בתקווה להוציא את המקסימום מהנכס אך הכנסה פסיבית אמתית מתקבלת רק כאשר משתמשים בשירותים מקצועיים ומנוסים המכירים את השוכרים ואת הנפשות הפועלות באזור בו נמצא הנכס כמשרד המתמחה ב- ניהול נכסים באילת קיימים בעיות נוספות כאשר בעלי הנכסים גרים מחוץ לאילת מה שעושה את הטיפול בנכס מסורבל וקשה יותר. כמשקיע אתה בטח מכיר את התקופה שמגיעה כשעוזבים השוכרים את נכס שבבעלותך, מעטה יחלו תקופה של טלפונים, תיאום פגישות, בדיקה של השוכרים הפוטנציאלים, ריצות ובעיקר בזבוז זמן יקר, מיכוון שמשרדינו קיים מעל 15 שנים עם ניסיון וותק בזיהוי שוכרים פוטנציאלים טובים ובכדאי להבטיח הכנסה בטוחה ללא כל בעיות עקב ההכרות המעמיקה עם שוק הנדל״ן המקומי פיתחנו מנגנון המאפשר לנו לייעל ולמעשה להחליף את התסכול הכרוך בכך בתהליך הרבה יותר נעים מהיר ואיכותי. אנו מציעים לבעלי נכסים מערכת פרסום ייחודית מסוגה לכל נכס ומענה יעיל לשוכרים. עבודה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, מגוון חוזי שכירות והתאמתם אישית, ייעוץ פיננסי ומשפטי בעת הצורך, ניסיון רב בניהול דירות להשכרה. אחזקת דירות והשכרת נכסים מניבים ובעיקר שירות אמין ותכליתי. שירות זה המציע תועלת ממשית לבעלי נכסים.

השירותים אותם אנו נותנים לבעלי הנכסים

החלפת דיירים – לאחר קבלת מפתח מדייר שעזב צוות ההחזקה של החברה ניכנס לדירה ומטפל בכל הליקויים שקיימים בדירה ומחזיר את הדירה למצב שבו נוכל להשכיר את הדירה ולקבל בתמורתה את השכירות הגבוהה ביותר תחזוקה שוטפת בכל תקופת השכירות. תחזוקת הנכסים הינה הבעיה הגדולה ביותר והיא מהווה את ההוצאה הגדולה לבעל הנכס. אנלימיטד נכסים והשקעות פיתחה שיטת ניהול מיוחדת אשר חוסכת לבעל הנכס את מרבית הוצאות ההחזקה. כל הנכסים מבוקרים לפרקים על ידי אנשי המשרד אשר נותנים טיפול מונע באופן שוטף לדירה, דבר המוזיל את עלויות ההחזקה ומשפר את השכירות. אם גם אתם רוצים ליהנות מפרי השקעתכם באופן קל ופשוט ובמינימום מאמץ, צרו עימנו קשר עוד היום ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם.

 • הכנת הנכס להשכרה.
 • ניקיון הנכס צביעה וסידור כל הפגמים שנשארו מהשוכר הקודם במידת הצורך.
 • השכרה מקצועית של הנכס בסכום מקסימאלי.
 • קבלת פיקדונות וביטחונות מתאימים במועד חתימת השוכרים על חוזה השכירות.
 • גביית ארנונה ומים.
 • התקנת שעוני חשמל מיוחדים בגביה מראש, חוסך בעיות עם גביית החשמל.
 • אחזקה שוטפת לאורך כל זמן השכירות.
 • בדיקה תקופתית על ידי בעל מקצוע.
 • העברה חודשית של דמי השכירות לחשבון הלקוח.
 • בסיום חוזה השכירות קבלת הנכס בחזרה.
 • יצירת קשר עם השוכרים 60 יום לפני תם תקופת ההסכם על מנת לבדוק אם השוכרים מעוניינים לשכור את הנכס לתקופה נוספת.
 • במידה והשוכרים בחרו לסיים את החוזה ולפנות את המושכר, משרדנו פועל לאתר שוכרים מתאימים שיכנסו למושכר מיד עם פינוי הדיירים ובכך למקסם את ההכנסה לבעלי הנכסים ולחסוך להם הוצאות מיותרות של התשלומים השוטפים.

בעלי נכסים? אנחנו יודעים בדיוק איך למקסם עבורכם את הרווחיות, כמו גם: לשמור על רצף שוכרים מבלי שהנכס יעמוד ריק. למקסם את התשלום עבור הנכס, לוודא תשלומי חובות שוכרים, לפקח על כל תיקוני הנכס, לתת מענה מהיר 24 שעות לכל ״הפתעה״ ולייצג אתכם מול הרשויות במידת הצורך. רוצים לדעת עוד? אנו יכולים להמשיך ולתאר על השירות אך אנחנו מעדיפים פגישה אישית בה נוכל לענות על שאלות המיוחדות שלך שלח לנו את מספר טלפון שלך ונציגנו יחזור אליך בהקדם.