אין תגובות

משרד תיווך באילת

משרד תיווך באילת

אילת, העיר הדרומית ביותר בארץ, מהווה מוקד אטרקציות לתיירים מכל העולם. אולם, לא רק זאת. לא מעט אנשים תרים אחר נכסי נדל״ן לרכישה, מכירה או השכרה באילת. אנלימיטד נכסים והשקעות משרד תיווך באילת, הינה חברה מובילה וותיקה בכל הקשור לתיווך והשקעות נדל״ן באילת. החברה מעסיקה את מיטב המתווכים על מנת שאלה יתאימו ללקוחות בדיוק את מבוקשם. אנו מציעים נכסי נדל״ן למכירה או השכרה, כגון: דופלקסים, דירות, דירות גן, וילות, פנטהאוזים, פרויקטים בבניה, קוטג׳ים, משרדים, קרקעות ומגרשים.

אמנם ישנן עוד סוכנויות תיווך באילת, אולם אנלימיטד נכסים והשקעות, מציעה ללקוחותיה מה שאף חברה אחרת לא תוכל להציע. מתווכים בעלי יחס חם ללקוחות, חלקם דוברים כמה שפות כך שביכולתם לשרת גם אזרחים שאינם ישראלים. המטרה היא שהלקוחות יצאו מרוצים ויקבלו את התמורה האופטימאלית בעבור הנכס.

עובדי אנלימיטד נכסים והשקעות, מכירים היטב את הנכסים המוצעים למכירה, קנייה או השכרה באילת, ההיצע הוא מרשים, כך שללקוח יהיה קל יותר למצוא את הנכס העונה על דרישותיו. ברשות החברה מאגר רחב של נכסים אטרקטיביים, כאשר המתווך מספק את כל האינפורמציה הנדרשת ללקוח וכל זאת על מנת לקצר את התהליך.

בנוסף, החברה מיידעת את לקוחותיה באשר לנכסים מומלצים, כולל מידע מדויק על מיקומם, קרבתם לבתי ספר, גנים, עורקי תחבורה, וכל המידע הנדרש ללקוח על מנת שיוכל ביתר קלות ליטול את ההחלטה הטובה ביותר בעבורו. בסופו של דבר, מדובר במשרד תיווך באילת שעובדיו מכירים את העיר מלפני ולפנים, מקבלים את כל האינפורמציה הנדרשת לפני כולם ועוד טרם הנכס פורסם.

אנלימיטד – משרד תיווך באילת

אנלימיטד נכסים והשקעות הינו משרד תיווך באילת, עם וותק של 14 שנים, מנוהל ע״י ניסים הרוש. ב- אנלימיטד נכסים והשקעות צוות של סוכני נדל״ן שידעו להתאים לך את העסקה הכדאית ביותר שתהיה אולטימטיבית עבורך, ניתן לך את השירות האישי והמקצועי הטוב ביותר.

  • סוכני אנלימיטד נכסים והשקעות חדורי מוטיבציה גבוהה, מחויבים להצלחה ובעלי אחריות אישית ואתית גבוהה .כל סוכן חותם על קוד אתיקה, המחייב אותו לעבוד ביושר ובאמינות.
  • הסוכנים של אנלימיטד נכסים והשקעות הגיעו מקשת רחבה ומגוונת של תחומי עיסוק. עברו הסבה מקצועית בביה״ס והפכו בזכות הידע ושיטות העבודה הייחודיות לאנשי מקצוע מובילים.
  • סוכני אנלימיטד נכסים והשקעות מוכיחים רמה גבוהה של מקצועיות, מומחיות ושירות עם חיוך.
  • סוכני אנלימיטד נכסים והשקעות ידאגו שתהליך מו״מ ינוהל בצורה הגונה ותקבלו עבור נכסיכם את מלוא התמורה המגיעה.

במשרדינו סוכני נדלן דוברי שפות עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית דבר המאפשר לנו לתקשר עם לקוחותינו בשפתם ולהגיע לעסקה ביתר קלות ומקצועיות. בעל נכס יקר אנלימיטד נכסים והשקעות הינה הכתובת והבית לנכס שלך באילת. מכיוון שזו העסקה הכלכלית הגדולה ביותר בחייך מסור את הנכס ל- משרד תיווך באילת מקצועי שייטפל בו.