אין תגובות

ניהול נכסים באילת

ניהול נכסים באילת

העיר הדרומית ביותר בארץ, שנמצאת בתהליך של התפתחות וצמיחה בשנים האחרונות היא אילת, היושבת על הגבול שבין מצרים וירדן. השקט, היופי, האווירה והצמיחה, גרמו לכך שיותר ויותר אנשים עוברים דירה ומחפשים למצוא אחת שתתאים להם בדרום הרחוק. אם גם אתם נמנים על אנשים אלו, תהיו שמחים לגלות כי בכל מה שקשור לנכסים באילת, אתם במצב טוב!
קרא עוד

אין תגובות

מילון מונחים בנדל"ן

מילון מונחים בנדל"ן

הערת אזהרה: שכירות, בעלות, זכות ציבורית ושטח משותף הם מושגים שימושיים מאוד, אבל לא תמיד אנחנו מודעים למשמעות המלאה שלהם. בעקבות שאלות רבות, המופנות אלינו בתחום נדל״ן מקרקעין, הבאנו להלן מילון של מונחים מרכזיים בתחום זה. חשוב לציין, כי ההגדרה בחוק של כל זכות וזכות היא, מטבע הדברים, קצרה ותמציתית ואין לראות בה יותר מ- ״קריאת כיוון״ ראשונית. כל זכות מכילה בחובה פרשנויות, סייגים הרחבות והבהרות מרובות, כפי שניתנו לה על ידי בתי המשפט, במהלך מקרים שהגיעו להתדיינות וסכסוכים. לכן, אם אתם מעוניינים ביותר ממידע ראשוני, צריך כמובן לקבל יעוץ מקצועי ומעמיק יותר.
קרא עוד

אין תגובות

משרד נדל"ן באילת

משרד נדל"ן באילת

יהודי אירופה חוזרים להסתער על הנדל״ן באילת בשל האנטישמיות הגוברת באירופה והקפיצו את המחירים שם בדיוק כפי שעשו במרכז הארץ ובירושלים. התוצאה: תנופת הבנייה גדולה בעיר הקיט הדרומית. בשביל ישראלים ואירופיים רבים העיר אילת היא תחליף לחוץ לארץ: מקום נופש מרוחק יחסית וקסום שיש בו מפגש מהמם של הרי גרניט בגוונים של חום ושל שחור עם ים עמוק וכחול, שמש נצחית, חופים מרהיבים, עולם תת מימי עשיר, מלונות מפנקים, אווירה של חופש אמיתי ולא מעט אטרקציות תיירותיות יחודייות.
קרא עוד